עוד לא רכשתם טבעת אירוסין? זה הזמן. באחת מהחנויות במתחם הבורסה ברמת גן, תוכלו לקבל מחירים מיוחדים על טבעת יהלום, וכן הנחה בהפקת הצעת נישואין.

אנו מסייעים לכם להגשים את המסורת, ולהציע לכם שירות מנצח הכולל טבעת במחיר מיוחד. רכשו באחת מחנויות הבורסה ליהלומים* זכו להנחה ברכישת הטבעת, וקבלו מאיתנו הנחה נוספת בעת רכישת הפקת הצעת נישואין. רכשתם טבעת? המליצו לחבר על החנויות המשתתפות במבצע, ובמידה ותיסגר עסקה מול החנות, שניכם תזכו לקבלת הנחה.

*ההנחה בשיעור 10% ממחיר המחירון באתר.

*החנויות המשתתפות: יהלומי מסיקה, צ’יקו יהלומים

אנו מתמחים בהצעות נישואין מרגשות ורומנטיות, ומצעים חבילות אשר יתאימו לכל אחד. כל אחד יוכל לבחור את הדרך הנכונה להציע נישואין באמצעות כתובת אש, וניתן לשדרג את החוויה להיות יוצאת דופן בכל קנה מידה.

החוויה שכולם ידברו עליה

כתובת אש על חוף הים או כתובת פירוטכנית? איך תגרמו לחצי השני שלכם להבין שהיא האחת? באמצעות צוות מקצועי אשר מוביל את התחום בישראל, ניתן להשיג את החוויה שכולם, אבל כולם ירצו להעניק לעצמם. ההפתעה המושלמת תהיה זו אשר תישמר בסוד עד הרגע האחרון, ואנו האחראיים הבלעדיים לכך שזה יתרחש. אם אתם באמת רוצים לקבל את החוויה השונה, תוכלו למצוא אותה אצלנו ב”כאן לזוגות”.

פעם בחיים בדרך שלכם

אירוע הצעת נישואין ילווה את שני בני הזוג לאורך כל חייהם. מדובר במחווה של הגבר לאשתו לעתיד, ומתרחש פעם אחת בחיים. כל מציע נישואין יוכל לבחור באטרקציה אשר תעניין אותו, כאשר בימי הקיץ החמים ניתן לבחור בהפקת כתובת אש המתרחשת בחוף הים. היום המיוחד בו תציעו נישואין יהיה אחד המאושרים, ויבטיח לכם עתיד זוגי משותף.

כאן לזוגות נמצאת שם כשזה קורה, ותעניק ליווי מקצועי לאורך כל הדרך. כבר מהשיחה הראשונה אלינו ניתן יהיה ליהנות משירות אדיב, מקצועי באמצעות מגוון נותני השירות שלנו. לאחר מכן, תעבור ההזמנה לטיפול אנשי ההפקה שלנו, אשר יעניקו מענה הולם לכל אחד. הצעות נישואין מקוריות ורומנטיות הן אלו אשר יובילו, בסופו של דבר, לתשובה חיובית.

אנו מתמחים בהצעות נישואין מרגשות ורומנטיות, ומצעים חבילות אשר יתאימו לכל אחד. זאת במטרה לבחור את הדרך הנכונה להציע נישואין. באמצעות כתובת אש, ניתן לשדרג את החוויה להיות יוצאת דופן בכל קנה מידה.

להזמנות חייגו עכשיו: 072-3385178