אחד מהאירועים החשובים ביותר בחייו של כל זוג בתחילת דרכו הוא הצעת נישואין. ישנם אלו שיבחרו לבצעו באינטימיות באחת מהמסעדות או חדר במלון, צימר, בית, ואת מי שיבחר להציע בהפקה מקורית. כחלק מהמחשב על היכן לקיים את הרגע החד פעמי, חשוב לא פחות לבחור את המקום הנכון כחלק ממספר מקומות להצעת נישואין שקיימים ברחבי הארץ.

אתכם בכל מקום שתבחרו

כאן לזוגות מציעה לכם לקחת חלק בהפקה של חייכם, ולבחור את המקום המועדף בכל אזור בו הנכם נמצאים. הפקה בסגנון כתובת אש להצעת נישואין, שתכלול מספר אלמנטים מיוחדים ומפתיעים, תתבצע באחד מחופי הים באזור מרכז הארץ, צפון ואפילו באילת. במקומות בהם לא ניתן להבעיר את הכתובת, כמו צימרים, יערות או חצרות בתים, ייעשה שימוש בשלט להצעת נישואין אותו נדפיס באופן דיגיטלי כולל תמונה ועיצוב.

הפקות מיוחדות בקצב שלכם

כאן לזוגות חרטה על דגלה להוביל את תחום הצעות הנישואין בישראל. עובדה זו מחייבת ומתבקשת, לכן חשוב לנו מאוד להקפיד על איכות שירות, שימוש בחומרים הטובים ביותר וכמובן ביצוע ברמה גבוהה ומקצועית. כבר מהפניה הראשונה תגלו כי יש מי שמקשיב לכם, ומשנה את ההפקה בהתאם לרצונות האישיים. אישור הפעלת זיקוקים הנו בגדר חובה, וניתן לכל אחד מאנשי הצוות אותו אנו שולחים לשטח לצורך הפעלת זיקוקים.

מחירים נוחים לתקציבים שונים

כמו כל דבר בחיים, גם הפקת הצעת נישואין זקוקה להשקעה בהתאם לתקציב מוגדר מראש. אנו קשובים לצורכי הלקוחות, ובונים עבורם אירוע מיוחד על פי סכום אותו יהיו מסוגלים להשקיע. כל רמת תקציב תזכה להפקה מכובדת, וישנם אפשרויות רבות כמו שיט על יאכטה רומנטית, טיסה רומנטית והפקות מקוריות בכותל המערבי ועל חוף הים.

בא לכם להתייעץ עם הטובים ביותר? חייגו עכשיו – 072-3385178

תגובות

כתיבת תגובה