למה להזמין את כאן לזוגות לאירוע שלכם?

בגלל האיכות! לכאן לזוגות צוות צילום מוביל המשקיע בכל הפקה. ציוד חדשני המציג תמונה באיכות 4K*, עריכה מקצועית תוך התחשבות ברצון הלקוח, תמונות סטילס ללא הגבלה.

רכשתם הפקה? יש לכם הזמנות להוזיל עלויות!

עלות חבילת צילום מקצועית וידאו וסטילס – 1290 ש”ח // לרוכשי הפקת הצעת נישואין תינתן הוזלה בעלות 200 ש”ח // ניתן להוזיל את מחיר החבילה ב300 ש”ח נוספים, בתנאי שיתוף הסרטון מעמוד הפייסבוק של “כאן לזוגות”, ואישור פרסום באמצעי מדיה אותם אנו מנהלים (פייסבוק, אתרי אינטרנט, אינסטגרם).  כפוף לחתימה על טופס מצורף.

נספח הזמנת צילום הצעת נישואין

על החשיבות שבצילום אירועים

צילום מאפשר לתעד רגעים מיוחדים, שישמרו לתקופת זמן ארוכה במיוחד. על מנת לבצע צילום אירועים באופן מקצועי, יש צורך לבחור בצלם שיעניק בסופו של עניין סרטון וידאו ותמונות סטילס. אצלנו בכאן לזוגות מאמינים כי אירוע לא מתועד יהיה מפוספס, בייחוד אם משקיעים בו סכומי כסף לא מועטים.

על חשיבות הצלם באירוע

צלם מקצועי יהיה זה שאחראי על הזיכרון הכי מתוק שלכם מאירוע הצעת נישואין מרגשת. בכל מקום בו תבחרו לחגוג תוכלו לקבל תיעוד מלא באמצעות תמונות סטילס ללא הגבלה ובאיכות גבוהה, וכן צילום וידאו של סרטון אותו נערוך לכם לקליפ קצר אך מושקע. ככל שתבחרו יותר מתוך רעיונות להצעות נישואין, כךתוכלו ליהנות מסרטון בעל ממדים גדולים יותר.

תיעוד שנשמר לנצח

הדרך היחידה לתעד אירוע תהיה באמצעות צילום. הצעת נישואין כמו מספר אירועים נוספים היא חד פעמית. צלם מאפשר להעניק מזכרת אותה ניתן להראות בחתונה, בפורומים משפחתיים כמו ארוחות חג, וכמובן לשמור לדורות הבאים שירצו להבין איך הכל התחיל. כתובת אש להצעת נישואין היא חלק מהפקה מיוחדת, הנערכת על חוף הים. תנאי הצילום אינם אופטימליים במקום ולכן צילום באמצעות טלפון נייד או טאבלט עלול שלא להציג דבר.

צוות מקצועי ילווה אתכם

כבר מהשיחה הראשונה אלינו תוכלו לקבל הרבה מאוד מידע, כולל ליווי בכל שעה בה תזדקקו. הפקת הצעת נישואין אותה נציע תכלול הרבה מאוד אלמנטים, שאלו יסייעו בסופו של עניין לקבל את החבילה המושלמת עבור כל אחד. חשיבות התיעוד גבוהה מאוד, גם עבור מי שחושב שלא. תמורת סכום נמוך ביחס לשוק הצילום, יישמר הרגע המיוחד שלכם לתקופת זמן ארוכה.

להזמנות ופרטים נוספים חייגו כעת: 072-3385178

*צילום 4K בהתאם לזמינות.

תגובות

כתיבת תגובה