הים הוא מקום מיוחד במינו, המשלב את מגוון יסודות הטבע המסמלים חיים. המים המגיעים מהים בשילוב כתובת בוערת, יבטאו היטב כל חוויה אותה רוצים להציע.

הצעת נישואין בים תכלול עמה מספר רב של אלמנטים, אשר נוצרו במטרה אחת ברורה והיא להשיג תשובה חיובית. אנו מספקים הפקות מרגשות שכוללות כתובת אש להצעת נישואין, עם מספר אלמנטים נוספים להעצמת האירוע.

בקש את ידה מול השקיעה

אחת מהתופעות היפות ביותר במהלך יום היא השקיעה. צבעים מיוחדים בשמיים, המצביעים על רומנטיקה, מתאימים במיוחד לאירוע כמו הפקת הצעת נישואין. אצלנו ניתן ליהנות מאירוע ממש כמו בסרטים, עם עיצוב מיוחד ומרגש, מספר אלמנטים מיוחדים שיבטאו רגשות, שלט בבחירה אישית, ואפשרות לערוך מופע זיקוקי דינור מרהיב ממש כמו ביום העצמאות.

צוות מוביל להפקה שלכם

צוות כאן לזוגות ידאג לספק פתרונות ייחודיים בהתאם להעדפה אישית. כבר מהפניה הראשונה אלינו נהנים מיחס מיוחד, מענה לכל שאלה או בקשה, אפשרות ליצור הפקה מקורית וקביעת תאריך. אנשינו במחלקה הטלפונית ידעו לכוון היטב ולהציע את הטוב ביותר, אנשי השטח ידאגו לבצע זאת בשטח הפעילות. בסופו של עניין יתרחש אירוע יוצא דופן שיענה על כל ציפייה ודרישה.

מגוון מחירים מותאמים לכל כיס

הפקת אירוע כרוכה בהרבה מאוד התעסקות, המחייבת זמן עודף שלא תמיד ניתן להשגה. בדיוק מסיבה זו אנחנו נכנסים לתמונה, ונדאג לעבוד בשביל שתצליח לרגש אותה. במקום להתרוצץ בין חנויות, לחתוך, להדביק, לשפץ, להזיע, לבקש עזרה ממשפחה וחברים, אנחנו נהיה כאן בשביל לחסוך את כל הבלגן. בשיחת טלפון אחת תבטיח עבורך עתיד, באירוע שלא תשכחו זמן רב

לפרטים נוספים וקביעת תאריך: 072-3385178

 

תגובות

כתיבת תגובה